مجله الکترونیکی زیبا

پر پرواز

در کار عشقم یار دل، آگاهم از اسرار دل

در عشق و مستی داده‌ام، بود و نبود خویشتن

غافل نیم از کار دل، وز کار دنیا غافلم

ای ساقی مستان بگو، دیوانه‌ام یا عاقلم؟

رهی معیری

هنر خلاقیتی است با مفهوم و جهت دار که در راستای بهبود و غنی تر نمودن کیفیت زندگی بشریت گام برمی دارد.

ضیاء قوامی

اهداف:

۱- فراهم نمودن امکانات برای معرفی افراد، مؤسسات، بنیادها و انجمن‌های ایرانی و غیره علاقمند به هنر ایران، ایجاد پلی ارتباطی بین آنها در سراسر جهان بزرگ هنری.

۲- آشنایی بیشتر با بهترین هنرمندان شناخته شده گذشته و حال جهان بزرگ هنری و معرفی بیشمار بهترین‌هایی که تا بحال بخاطر عدم امکانات و توجه مورد تشویق و قدردانی لازم قرار نگرفته، اما با کار جدی و کیفیت برتر خود، سعی در نشان دادن خلاقیت‌هایشان داشته و فعالیت‌های هنریشان در چهارچوب تعریف هنر مورد نظر بنیاد زیبا «هنر در خدمت بشریت» می‌باشد.

۳- استفاده از هنر بعنوان یک نیروی احساسی و فراگیر، در راستای برآوردن نیازها و حل مسایل بشریت که راه حل‌های جهانی خود را می‌طلبد، از طریق آشنا نمودن جهانیان با هنر ایران بزرگ هنری و یادگیری از آنها.

۴- نگاه و برداشتی متفاوت از زندگی و بکارگیری پیشنهادات، نمونه ها و راه حل های عملی و سازنده برای مقابله با مشکلات دست بگریبان انسانها و تسهیل راه برای تصمیم و جهت گیری درست‌تر و دقیق‌تر برای زیستن‌هائی «سالم تر، شادتر، صمیمانه تر، موفق تر، آموزنده تر، با مفهوم‌تر و همه گیرتر»، برای آدمیانی که خواهان تغییراتی مثبت برای زندگی بهتر هستند.

۵- پر پرواز و زبان گویای بنیاد زیبا، آن پرنده حساس و پراحساس که به سروده سیمین بهبهانی «منقار سرخ واکرده، با هم پی همآوائی» می‌باشد.

تا ببینیم مسئولیت، انگیزه حرکت و روابط متقابل ما را به کدام سو؟ خواهد برد، قدم به … یا به پیش که مورد نظر و مایه امید است. خواندن و آنگاه در باغ تفکر تحلیل نمودن و نتیجه گرفتن آرزوی ماست.

Uses wordpress plugins developed by www.wpdevelop.com